Peklo / Binghamton Devils / Albany podlehlo Syracuse 1:4

Albany podlehlo Syracuse 1:4

Albany podlehlo doma Syracuse Crunch 1:4.

V brance se v Times Union Center objevil opět Scott Wedgewood. Neměl ovšem svůj den, z 19 střel totiž inkasoval čtyřikrát. To jeho protějšek, Cedrick Desjardins pochytal 24 střel.

V první třetině dal dvě branky ruský útočník Nikita Kucherov, který má zatím velmi dobrou sezonu v AHL. A to je to jeho první od draftu roku 2011. Na první gól mu nahrál i bývalý hráč Devils, Matt Taormina. Oba góly padly v přesilové hře.

Uprostředu druhé třetiny snížil na 1:2 Reid Boucher po asistencích Scotta Timminse a Joea Whitneyho. Timmins tak bodoval podeváté v řadě a už mu chybí pouze zápas k tomu, aby překonal rekord, který zaznamenal v roce 2011 Michael Swift (bodoval v deseti zápasech za sebou).

Brankář farmy Tampy Bay, Cedrick Desjardins svůj tým opravdu držel. Likvidoval jednu šanci za druhou.

“Vždy je těžké vyhrát, ale ve druhé třetině to bylo sice na střely 5:5, jenže na šance tak 4:1,” litoval trenér Albany, Rick Kowalsky. “Když máte proti takovému týmu šance, musíte je využít.”

Ve třetí třetině ale vše rozhodl dvěma góly J.T. Brown. Syracuse tak zvítězilo 4:1.

Albany Devils 1:4 Syracuse Crunch
30. Boucher (Timmins, Whitney) – 14. Kucherov (Namestnikov, Taormina), 16. Kucherov, 47. Brown (Kucherov, Namestnikov), 51. Brown (Kucherov, Namestnikov)

Střely: 25:19 (12:10, 5:5, 8:4)

Sestavy
Devils: Wedgewood – Helgeson, Merrill, Burlon Kelly, McPherson, Scarlett – Whitney, Pelley, K. Zajac, Sestito, Boucher, Pesonen, McKelvie, Timmins, Matteau, Janssen, Wohlberg, Hoeffel
Crunch: Desjardins – Mormina, Taormina, Sergeev, Cote, Korobov, Witkowski, Nesterov – Angelidis, Rankin, Paquette, Brown, Connolly, Tyrell, Paradis, Walker, Richard, Kucherov, Namestnikov


Sestřih utkání Albany Devils 1:4 Syracuse Crunch

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Evan Cormier byl v pravý čas na pravém místě

Před třemi týdny seděl Evan Cormier doma a užíval si volno na univerzitě v Guelphu a snažil se odpočívat a relaxovat před začátkem druhé poloviny sezóny. V Binghamtonu odehrál jako náhradník pět zápasů a uvedl se tak v dobrém světle (bilance 4-1-0, včetně shutoutu a 93,3% úspěšností), že mu farma Devils připravila jeho první profesionální smlouvu. Pro …

Ďáble, co na to říkáš...?