Peklo / Binghamton Devils / Kinkaid vychytal čisté konto a Albany porazilo Hartford

Kinkaid vychytal čisté konto a Albany porazilo Hartford

Keith Kinkaid zastavil všech 25 střel soupeře a pomohl k výhře Albany.

Skóre už ve třetí minutě svým prvním gólem za Devils otevřel Riley Boychuk. Na 2:0 zvyšoval v 7. minutě Joe Whitney.

Druhá třetina přinesla obrovskou převahu Hartfordu. Hráči týmu Wolf Pack totiž vystřelili na branku Devils dvanáctkrát, zatímco soupeř pouze dvakrát.

I díky skvělému výkonu brankáře Kinkaida tak Devils vyhráli s čistým kontem 3:0, jelikož se ještě v závěru gólem do prázdné prosadil Rod Pelley.

Hartford Wolf Pack 0:3 Albany Devils
3. Boychuk (Hoeffel, Kelly), 7. Whitney (Olesz, Kelly), 59. Pelley (McKelvie)

Střely: 25:20 (7:7, 12:2, 6:11)

Sestavy
Wolf Pack: Missiaen – Allen, Hughes, McIlrath, Nash, Syvret, Bickel, Johnson – Yogan, Jean, Bourque, Kantor, Hrivík, Lindberg, Powe, Haley, O’Donnell, Kristo, Asham
Devils: Kinkaid – Helgeson, Burlon, Kelly, Hrabarenka, McPherson, Scarlett – Whitney, Pelley, K. Zajac, Sestito, Boucher, Pesonen, McKelvie, Matteau, Sislo, Olesz, Hoeffel, Boychuk

Albany Devils jsou tak momentálně na sedmém místě v konferenci se 17 body. V Severovýchodní divizi se nachází na druhém místě, vede Springfield, který je v AHL celkově třetí.

Zde je výpis deseti nejproduktivnějších hráčů Albany:
1. Joe Whitney (15 zápasů, 7 gólů, 7 asistencí)

Brankářské statistiky:
Maxime Clermont (2 zápasy, 92,3% úspěšnost zákroků)
Keith Kinkaid (7 zápasů, 91,5%)
Scott Wedgewood (7 zápasů, 89,1%)

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …