Peklo / Binghamton Devils / Gelinas zpět v hlavním týmu, Patrik Eliáš na IR

Gelinas zpět v hlavním týmu, Patrik Eliáš na IR

Ďáblové měli dnes v 11 dopoledne trénink a událo se pár změn, o kterých musíte vědět!

Zranění Patrika Eliáše sice není vážné, ale pravděpodobně to pár dní ještě potrvá, a tak byl zpětně k 31. prosinci umístěn na injury report.Ten prozatím zmeškal další dvě utkání poté, co v první třetině silvestrovského utkání ztratil stabilitu a narazil ramenem do mantinelu. Podle pravidel bude moci být aktivován nejdříve ve čtvrtek, tedy na zápas proti Dallasu. Dnes však ještě netrénoval a určitě zítra proti Flyers nenastoupí.

Díky umístění Eliáše na IR vzniklo v sestavě místo, a tak Lou nelenil a povolal zpět Erica Gelinase, který se již dopoledního tréninku účastnil.

Trénovalo se ve stejných lajnách, jako se odehrály poslední dva zápasy s extra útočníky Josefsonem a Janssenem. To samé platí pro obranné dvojice, kde jako čtvrtý pár trénovali Gelinas s Larssonem, který se zotavuje po zranění kolena, jež ho od 23. listopadu nepustilo do zápasu.

Trénovala se zejména přesilová hra. První speciální formací byla trojice s Bernierem, Zajacem, Jágrem a s Židlickým a Greenem na modré čáře. Druhé komando bylo ve složení Clowe, Henrique a Ryder na modré podporování dvojicí Merrill – Gelinas. Do tohoto druhého útoku nakouknul i Boucher.

Útočníci: Dainius Zubrus-Travis Zajac-Jaromir Jagr; Ryane Clowe,-Adam Henrique-Michael Ryder, Ryan Carter-Stephen Gionta-Steve Bernier; Reid Boucher-Andrei Loktionov-Mike Sislo; Jacob Josefson-Cam Janssen

Obránci: Andy Greene-Mark Fayne; Bryce Salvador-Anton Volchenkov, Jon Merrill-Marek Zidlicky; Eric Gelinas-Adam Larsson

Brankáři: Martin Brodeur, Cory Schneider

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?