Peklo / Binghamton Devils / Larsson byl poslán na farmu do Albany

Larsson byl poslán na farmu do Albany

Obránce Adam Larsson byl poslán na farmu do Albany. Po nedávném příchodu Alexandera Urboma se tak stane v krátké době druhým švédským hráčem, který vyztuží defenzivní řady ve farmářském klubu Devils.

23. října utrpěl Adam Larsson zranění v zápase se San Jose, od té doby nehrál a byl na listině zraněných. V posledních dnech se ale zdravotní stav jeho kolena zlepšil a dnes už se dokonce cítil k návratu do sestavy.

“Myslím, že je zdravý,” řekl po včerejším tréninku deníku The Record kouč Peter DeBoer. “Alespoň on mi řekl, že zdravý je.”

Skutečně, Larsson už se cítí zdravotně v pořádku, doktoři už mu povolili hrát, ale do zápasu v NHL ještě nějakou dobu nenaskočí.

Dnes byl totiž poslán na farmu do Albany, kde by se měl ze svého zranění zotavovat. Uvidíme, kolik zápasů zde odehraje, než bude opět povolán do týmu New Jersey.

Albany v dnešní noci hrají proti Springfieldu (potřetí z posledních čtyř utkání) a uvidíme, zda Larsson do zápasu nastoupí. Report z tohoto utkání vám samozřejmě přineseme.

První volba Devils na draftu roku 2011 (celkově čtvrtý) odehrál v této sezoně 20 zápasů. Prozatím si tedy bude muset nějakou dobu počkat, než na své konto přidá další.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?