Peklo / FAQ / Možnost odebírání ďábelských novinek e-mailem!

Možnost odebírání ďábelských novinek e-mailem!

Facebook je věc dobrá, zvláště když člověk ví, jak jej využívat a zároveň dokáže i odhadnout rizika s tím spojená. Jeho pozitiva si uvědomuje i spousta dalších lidí a firem. Teď už je jich ovšem takové kvantum, že lidé z FB prostě musí nějakým způsobem příspěvky omezovat. Kdyby to neudělali, při přihlášení by nám na zeď vyběhly stovky příspěvků a došlo by k efektu stejnému – stejně bychom většinu z nich vůbec neviděli, nečetli a Facebook by tím riskoval ještě další a závažnější věc – lidem by to začalo lézt krkem a přestali by pomalu ale jistě tuto službu opouštět, protože by je nebavilo mezi tunou reklam hledat příspěvky, které je opravdu zajímají.

My tohle vidíme krásně na statistikách jak facebookové stránky, tak na statistikách získaných na naší ďábelské webové stránce. Nevím kdy, ani jakým způsobem FB příspěvky třídí či rozhoduje o tom, co a komu zobrazí, ale první takovou větší změnu jsme poznali asi před 2 měsíci. Ze statistik FB stránky jsme mohli pozorovat, že příspěvek, který jsme sdíleli, běžně vidělo až 700 či 800 lidí, to bylo při počtu něco kolem 1000 fanoušků na stránce. Návštěvnost webu se pohybovala měsíčně kolem 4000 lidí, což je cca 133 lidí za den. Samozřejmě v hrací dny byla tato návštěva vyšší, např. 200 návštěvníků, když byly 2-3 dny volna, návštěvnost sahala např. ke stovce. Před zhruba 2 měsíci tedy došlo k nějaké změně. Nyní i při vyšší frekvenci článků a vyššímu počtu členů FB stránky (1300) se sdílený příspěvek  dostane k sotva 400 lidem, což je docela brutální skok. A určitě to není způsobeno menším zájmem fanoušků atp. Na webu klesla měsíční návštěvnost téměř o 1000 lidí za měsíc. Nyní během měsíce zavítá na web něco málo přes 3000 ďáblů. Tak to bylo jen pro představu. Dost bylo čísel a nyní k tomu jak tohle můžeme řešit.

Dříve jsme se spoléhali, že k informacím na webu vás přivedeme prostřednictvím FB, nyní s ním už ale až tak počítat nemůžeme, zbývá jediná možnost a to ta, že si prostě dáte záložku do prohlížeče a budete web navštěvovat nezávisle na příspěvcích na FB, které nevidíte :)). Jelikož ale díky současným webovým nástrojům víme, že 80-90 % návštěvníků přichází z facebookové stránky, musíme přinést ještě jiné řešení.

Tím je jednoduchý krok, se kterým jste se určitě setkali. Odebírání pomocí emailu. Je to jednoduché. Odešlete nám váš email, a když vyjde nějaká ďábelská novinka, tak vám přijde avízo na uvedený mail i s odkazem přímo na tento článek na web. Takže se nemusíme spoléhat, jestli vám FB tento článek na zdi zobrazí nebo ne.

Jak na to?

  1. Sjeďte dolů, k patičce webu
  2. V prostředním sloupečku vložíte Váš email
  3. Odešlete
  4. Pokud vše proběhlo OK, přijde vám na tento mail zpráva o úspěšném potvrzení
  5. Pokud by někdo již nechtěl novinky dále odebírat, stačí odpovědět na ten samý email “NEPOSÍLAT”…ale pamatujte – Lucifer vás vidí! :))

Nemusíte mít strach, žádné reklamy, spamy, ani další nekalosti se u nás bát nemusíte 3:). Budou vám chodit pouze novinky z webu

Vím, že to bylo trošku delší, ale chtěl jsem jen objasnit a odůvodnit tento náš krok a zdůraznit, že to určitě nebude zbytečné a jen ku prospěchu a informovanosti všech Ďáblů! GO DEVILS! 3:)

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

3 komentáře

  1. Určitě taky dobrá volba (y). Akorát si myslím, že moc lidí RSS feed nepoužívá a ani nezná, možná jim něco říká ta oranžová ikonka, tak proto jsme zvolili tu jednodušší cestu pomocí mailu, se kterou se setkala asi většina lidí..:) [Nieds]

  2. Používám odběr pomocí RSS a mám klid. Na Facebook se, jak píšete, nedá spolehnout již delší dobu neb si s odběrem aktualit ze stránek dělá co chce.

Ďáble, co na to říkáš...?