Peklo / Hlavní zprávy / Anton Volchenkov stále zraněný, proti Oilers hrát nebude

Anton Volchenkov stále zraněný, proti Oilers hrát nebude

Ruský obránce Anton Volchenkov zmešká kvůli zranění druhý zápas v řadě.

Zranění v dolní části utrpěl v zápase s Nashvillem. A jelikož ho ještě trochu omezuje, ani v dnešním zápase s Oilers tak nebude k dispozici.

Centr Jacob Josefson tak bude pro tento zápas jediným náhradníkem. V brance by měl být Cory Schneider. Více informací ale přineseme večer v preview.

Na dnešním dobrovolném tréninku byl Volchenkov o něco déle a dával si velmi těžké dávky. Řekl poté, že se cítí dobře, ale čeká ho zřejmě několik dní pauzy.

“Zabere to o několik dní více,” řekl ruský obránce deníku The Record. “Možná i pár týdnů.”

Zranění se mu přihodilo v utkání proti Nashvillu.

“V Nashvillu byl špatný led, já narazil do mantinelů a cítil jsem ve spodní polovině těla bolest,” řekl. “Pokusil jsem se hrát ve druhé třetině, ale bolelo to ještě víc.”

Spolu s Volchenkovem trénovali na dobrovolném tréninku téměř všichni hráči. Chyběli pouze Zubrus, Ryder, Greene, Salvador a Harrold.

Brankáři: Schneider, Brodeur
Obránci: Fayne, Židlický, Volchenkov, Merrill
Útočníci: Loktionov, Jágr, Eliáš, Zajac, Brunner, Clowe, Henrique, Carter, Gionta, Bernier, Josefson

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?