Peklo / Preview / Brodeur se dnes po dlouhé době postaví mezi tyče

Brodeur se dnes po dlouhé době postaví mezi tyče

Dnes od 19:00 našeho času odehrají Ďáblové svůj 3. zápas proti Islanders. Z předešlých dvou zápasů zatím mírně lépe vychází Ďáblové, kteří sice první zápas prohráli na nájezdy, když se tehdy vítězně prosadil Moulson, ten druhý zápas ale Devils už zvládli a bodovali na plno. Počítáno s dnešním zápasem nás čekají ještě celkem 3 utkání proti Ostrovanům.

4. říjen 2013    |    NJD 3-4 so NYI

28. prosinec 2013   |    NYI 1-2 NJD

Pro Isles, stejně tak jako pro Devils, to bude dnes druhý zápas po dlouhé olympijské pauze. A také první zápas náš dnešní soupeř zvládl. Ve čtvrtek dokázal porazit Maple Leafs 5-4, dvakrát se trefili Grabner a Lee, v prodloužení pak rozhodl slovenský bek Višňovský. I nadále však Ostrované drží až poslední pozici v Metropolitní divizi se 7bodovou ztrátou na 7. Hurikány.

New York se dnes bude muset i dnes obejít bez svého kapitána a zároveň nejproduktivnějšího hráče – Johna Tavarese. Ten se zranil při reprezentování své vlastni právě na olympiádě v Sochi.

Devils a Islanders se ve zbývajících zhruba 20 zápasech potkají ještě třikrát. Dnes, jak bylo již po přestávce avizováno, nastoupí Martin Brodeur, který mezi tyčemi nestál od 26. ledna, při nechvalném zápase pod širým nebem, kdy inkasoval 6 branek. Množí se také spekulace o tom, že by to mohl být také poslední Martyho start v ďábelském dresu. Uvidíme tedy, co Lamoriello vymyslí.

Do New Yorku neodjel s týmem Damien Brunner, který odstoupil, hned po dvou střídáních v první třetině posledního zápasu proti Columbusu, se zraněním v dolní části těla. Jeho místo pravděpodobně obsadí Jacob Josefson. Se zraněním odstoupil z tohoto zápasu také Bryce Salvador. Bylo to ve třetí části, kdy blokoval střelu, která zasáhla jeho klíční kost. S týmem na trip odjel, ale zatím netrénoval. Jeho místo obsadí v případě jeho neúčasti Anton Volchenkov.

Zranění hráči

Islanders: Tavares (koleno), M. Martin (dolní část těla – v pátek již trénoval)

Devils: Brunner (dolní část těla), Salvador (pohmožděná klíční kost)

New York IslandersEvgeni Nabokov – Calvin de Haan,Travis Hamonic, Brain Strait, Andrew MacDonald, Thomas Hickey, Lubomir Visnovsky – Thomas Vanek, Brock Nelson, Kyle Okposo, Michael Grabner, Josh Bailey, Cal Clutterbuck, Anders Lee, Ryan Strome, Colin McDonald, Eric Boulton, Casey Cizikas, Mike Halmo

New Jersey DevilsMartin Brodeur – Andy Greene, Mark Fayne, Bryce Salvador, Marek Židlický, Eric Gelinas, Jon Merrill – Dainiues Zubrus, Travis Zajac, Jaromír Jágr, Adam Henrique, Patrik Eliáš, Steve Bernier, Ryane Clowe, Andrei Loktionov, Michael Ryder, Ryan Carter, Stephen Gionta, Jacob Josefson

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

6 komentáře

  1. Martin Chachan Kukurůza No vidíš, že to jde 3:) [Nieds]

  2. Martin Chachan Kukurůza

    Ale zkusím Rydera :cD

  3. Martin Chachan Kukurůza

    Kašlu vám na to. Stejně to neuhádnu :cD

Ďáble, co na to říkáš...?