Peklo / Hlavní zprávy / Henrique jmenován druhou hvězdou týdne!

Henrique jmenován druhou hvězdou týdne!

Útočník Adam Henrique byl jmenován druhou hvězdou týdne od 24.2. do 2.3.

Ve třech zápasech zaznamenal Henrique čtyři góly a dvě asistence. Je tak momentálně druhým nejlepším střelcem týmu s 18 góly a třetím v počtu asistencí (33) z 62 odehraných utkání.

V utkání proti Blue Jackets vstřelil dvě branky, následovalo utkání s gólem a asistencí proti Islanders. Stejně se předvedl i v zápase se Sharks.

První hvězdou týdne se stal útočník Detroitu, Johan Franzen. Ten dal tři góly a dvakrát asistoval, a to v pouhých dvou zápasech. V utkání s Ottawou vstřelil svůj šestý hattrick v kariéře.

A třetí hvězdou týdne se stal brankář Minnesoty, nováček Darcy Kuemper. Ve dvou zápasech propustil z 52 střel pouze jednu za svá záda.


Krásný gól Adama Henriquea po nádherném pasu Eliáše v utkání s Columbusem

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?