Peklo / Hlavní zprávy / Michael Ryder ukončil svou sérii bez vstřelené branky; Fayne se trefil v oslabení

Michael Ryder ukončil svou sérii bez vstřelené branky; Fayne se trefil v oslabení

Útočník Michael Ryder se trefil po 23 zápasech a ukončil tak své střelecké trápení. Mark Fayne se na výhře podílel brankou v oslabení.

V 17. minutě otevřel hráč s číslem 17 svým 17. gólem v sezoně skóre zápasu s Minnesotou Wild. Sjel si mezi kruhy a propálil Bryzgalova.

Naposledy se trefil 11. ledna proti Floridě.

“Samozřejmě to vnímáte, ale já se chtěl vždy jen ujistit, že se stále budu pokoušet střílet a dělat ty dobré věci,” řekl Ryder. “Když jsem ho dal, řekl jsem si, ‘Tak takové je dát gól!'”

Něco podobného si neřekl ale jen on.

“Ryder a celá lavička si ulevila,” řekl DeBoer. “Už to byla doba, co dal naposledy gól. Tak doufejme, že už nyní bude ve střelecké formě.”


Gól Michaela Rydera v utkání s Minnesotou

Obránce Mark Fayne navýšil na 2:0 ve 30. minutě utkání. Henrique a Eliáš v oslabení ujížděli 2 na 2. Prvně jmenovaný měl puk a podržel ho tak skvěle, až na sebe nalákal čtyři hráče soupeře a následně našel Faynea úplně osamoceného na pravé straně.

Fayne měl spoustu času sjet si co nejblíže k brankáři, kterého následně propálil.

“Pokusil jsem se to prostě zvednout nad vyrážečku,” řekl Fayne. “Nezvednul jsem to tak moc, jak jsem chtěl, ale propadlo to tam.”


Trefa Marka Faynea v oslabení v zápase proti Minnesotě

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?