Peklo / Hlavní zprávy / Mike Cammalleri do New Jersey

Mike Cammalleri do New Jersey

Před několika měsíci i nyní se o tomto trejdu spekulovalo, dnes už je skutečností. Cammalleri odmítl smlouvu v Calgary a vyzkoušel trh s volnými hráči. 32letý kanadský útočník podepsal s Devils 5letý kontrakt za $25 milionů.

Toto levé křídlo bylo draftováno v roce 2001 Králi z Los Angeles v 2. kole, celkově jako 49. Hned následující sezonu okusil NHL a v 28 zápasech za Kings nasbíral 5 gólů a 5 asistencí. Jeho čas na ledě se pomalu stupňoval, až v sezoně 2005/2006 odehrál za Kings téměř celou sezonu. Odehrál 80 zápasů a v těch posbíral slušných 50 bodů (26+29). Svoji nejlepší sezonu v NHL zažil v roce 2008, po přestupu z Kings právě do Calgary Flames. V této sezoně nasbíral 82 bodů (39+43). V následující sezoně přestoupil do Montrealu, kde však jeho výkonnost klesala a tak se po třech letech u Canadians vrátil zpět do Calgary, kde byla jeho forma opět rostoucí. V minulé sezoně odehrál 63 zápasů, ve kterých nastřílel  gólů a přidal 26 gólů a přidal 19 asistencí, což vzhledem k pozici, na jaké se Flames poslední sezony pohybují není úplně zlé.

Snad bude jeho forma i nadále vzrůstat a Devils v něm třeba najdou svého střelce!

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?