Peklo / Hlavní zprávy / Cory Schneider prodloužil s Ďábly svou smlouvu!

Cory Schneider prodloužil s Ďábly svou smlouvu!

Spekulace se potvrdily! Cory Schneider prodloužil s Ďábly svou smlouvu celkem o sedm let.

Psalo se 30. června 2013, kdy byl brankář Cory Schneider vyměněn z Vancouveru za první kolo draftu. Původně přišel jako náhradník za Martina Brodeura a případná jednička do budoucna.

Už ale ve své první sezoně odchytal celkem 45 zápasů a s úspěšností 92,1% patřil mezi nejlepší v lize. Stal se tedy jedničkou a Martin Brodeur prozradil, že jedním z důvodů proč opouští Devils je to, že už přišel čas Coryho Schnediera.

Jeho kontrakt na 4 miliony ročně mu měl vypršet po sezoně 2014/2015, ale už od 1. července s ním začal Lamoriello jednat o prodloužení smlouvy.

Dle Lamoriellových prohlášení jsme mohli vědět, že už to bude pouze otázka pár dní. A k dnešnímu dni došlo k dohodě!

Cory Schneider se dohodl na nové, sedmileté smlouvě! Roční plat bude v hodnotě 6 milionů dolarů.

“Schneids” by tak měl být od příští sezony neotřesitelnou jedničkou Ďáblů. Záda mu bude krýt jeden z dvojice Keith Kinkaid – Scott Clemmensen. Spíše se předpokládá první.

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?