Peklo / Hlavní zprávy / SHÁNÍME NOVÉ REDAKTORY (ukončeno)

SHÁNÍME NOVÉ REDAKTORY (ukončeno)

Redakce webu newjerseydevils.eu by ráda přijala nové členy. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů se ozvěte na email belly@newjerseydevils.eu.

Soudě dle ohlasů fanoušků jsme jedním z nejoblíbenějších česko-slovenských fanklubů klubu NHL. Veškeré pozitivní ohlasy nás vždy potěšily a chtěli bychom ve kvalitní práci pokračovat i nadále.

Po zvážení jsme ovšem dospěli k rozhodnutí, že bude potřeba naší redakci posílit. Volného času ubývá den ode dne a vše se stíhat nedá. Kolikrát jsme vám v minulé sezoně například nenabídli reportáž ze zápasu, ohlasy anebo i jiné zajímavosti. Tomuto chceme předejít a opět vás těšit kvalitními a hlavně kompletními informacemi.

Je ovšem důležité podotknout, že se jedná pouze o dobrovolnou záležitost. Za celou dobu fungování jsme vše dělali dobrovolně a bez jakékoli finanční odměny. Umístěné reklamy na webu nám vydělávaly pouze pár drobných, aby bylo na zaplacení webhostingu a chodu webu.

Nepožadujeme po vás, abyste sledovali každý noční zápas a napsali z něj článek. Úkoly se budou rovnoměrně rozdělovat podle toho, jak kdo bude stíhat. Vždy jde o vzájemnou domluvu.

Celkem bychom rádi získali čtyři nové redaktory. Dva z nich by se specializovali pouze na New Jersey Devils, třetí by přispíval do rubriky “Novinky z NHL”, která je již delší dobu nefunkční a čtvrtý by se zabýval farmou v Albany.

CO POŽADUJEME
► kvalitní češtinu/slovenštinu (gramatiku, širokou slovní zásobu)
► schopnost překládat články z angličtiny (velkým plusem by byla schopnost překládat i videa, to ovšem není nutností)
► pravidelný přístup k internetu
► ochotu obětovat trochu volného času
► spolehlivost
► schopnost týmové spolupráce
► dobré znalosti o New Jersey Devils, Albany Devils či NHL (záleží na zvolené pozici)

CO NABÍZÍME
► práci ve skvělém kolektivu
► možnost získat první (či rozšířit dosavadní) redaktorské zkušenosti
► perspektivu kariérního růstu (získané zkušenosti se mohou v budoucnu využít a zapsat se třeba do životopisu)

V čem by tedy spočívala vaše práce?
1) Redaktor specializovaný pouze na New Jersey Devils (2 volné pozice) – psaní reportáží z utkání (velkou výhodou je zápas sledovat živě, dělat si vlastní poznámky a reportáž vydat několik minut po skončení utkání, jde ovšem napsat reportáž až po probuzení pouze ze sestřihů), psaní ohlasů hráčů a trenéra ze zápasů (zde je potřeba schopnost překladu článků z angličtiny, neboť využíváme amerických zdrojů k zisku ohlasů), psaní ostatních článků (přestupy, zajímavosti, atd.), psaní preview (statistické okénko + představení soupeře před zápasem)

Na první pohled toho je hodně, ale právě proto bude výhodou větší počet lidí a rovnoměrné rozdělení práce. Nenechte se tím zastrašit :-)

2) Redaktor specializovaný pouze na Albany Devils (1 volná pozice) – psaní reportáží z utkání (jelikož z AHL se velmi těžce shání streamy, většinou se píše reportáž pouze z volného překladu z oficiálních stránek klubu Albany Devils), psaní ostatních článků (zajímavosti, ohlasy, atd.)

Zde funguje trochu větší volnost, ale ty největší fanoušky i tak chceme informovat o dění na naší farmě.

3) Redaktor specializovaný pouze na NHL – psaní čehokoliv z NHL

Tady máme asi největší redaktorskou volnost. Na vás bude pouze to, abyste fanouškům zprostředkovali zajímavé informace z NHL (zajímavé výsledky, shrnutí hracího dne, přestupy, významné mezníky – to bude pouze na vás) a měli jste možnost tyto články sdílet v nějaké facebookové skupině. Zde by mohla fungovat i určitá spolupráce facebookových skupin, to by záleželo na dohodě.

V případě zájmu tedy napište na email belly@newjerseydevils.eu.

Za web newjerseydevils.eu,
Michal Belšán,
šéfredaktor webu.

Zdroj obrázku: pitchengine.com

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?