Peklo / Binghamton Devils / Na farmě znají rozlosování AHL

Na farmě znají rozlosování AHL

Program AHL byl odhalen a farmářský klub Albany Devils v tuhle chvíli zná pořadí všech svých zápasů základní části.

Pro Albany začne naplno ligový kolotoč v sobotu 11. října, to se Ďáblové vydají do Adirondacku, kde vyzvou tamní Flames. První zápas na domácím ledě čeká na hráče Devils 18. října, jejich sokem v boji o body bude rival ze Severovýchodní divize Bridgeport Sound Tigers.

Na farmu New Jersey čeká doma celkem 38 střetnutí, z toho se jich 28 odehraje v průběhu víkendových dnů. Podle rozpisu se Albany do zápasového zatížení dostane 7krát v pátek, 13krát během sobot a na neděle zbude odehrát 8 utkání.

Jednoho zápasu Albany mohou býti svědky i obvyklí fanoušci New Jersey hrajícího NHL, neboť v domovské hale Jersey Prudential Center se odehraje 21. ledna zápas proti Bridgeportu.

Domovský stánek farmářského týmu Times Union Center zažije zápasové hody mezi 13. a 22. březnem. Mezi těmito dny se na ledě arény představí Albany hned 6krát proti celkům, jakými jsou například Worcester, Syracuse, Springfield či Norfolk s Hartfordem.

Naopak nejdelší trip po venkovních kluzištích zažijí Devils v období mezi 20. a 28. únorem, kdy venku na jeden zátah stihnou nastoupit k pěti utkáním.

Nejčastějším soupeřem Albany budou Sound Tigers z Bridgeportu a hráči Hartfordu. S oběma těmito celky čeká Ďábly deset měření sil. Dále budou také početná střetnutí s týmy Springfieldu a Syracuse, s těmihle soupeři proběhne během roku osm utkání.

zdroj informací/obrázku: thealbanydevils.com, Kevin Zalaznik

Autor Tadeáš Mima

Fanoušek brněnského sportu, fotbalistů Arsenalu a samozřejmě i Ďáblů. Člen redakce www.ceskyflorbal.cz a www.onlajny.com.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?