Peklo / Novinky z NHL / Winter Classic 2015 se odehraje v National Parku

Winter Classic 2015 se odehraje v National Parku

Již tradiční zápas pod širým nebem Winter Classic se v roce 2015 odehraje v National Parku. Vedení NHL ve středu prozradila místo konání Bridgestone NHL Winter Classic 2015. Toto utkání se odehraje 1. ledna 2015 a střetnou se v něm týmy Chicago Blackhawks a Washington Capitals. Ledová plocha bude vybudována v hlavním městě USA – Washingtonu D. C.

Pro Hawks i Caps to bude druhá zkušenost s Winter Classic. Washington, který bude tuto událost hostit poprvé, v roce 2011 porazil před téměř 70 tisíci diváky Penguins 3-1. Blackhawks hráli poprvé Winter Classic už v roce 2009, tehdy hostili Red Wings a dokázali je v této přestřelce porazit 6-4.

Jsme nadšení z 2015 Bridgestone Winter Classic, které se odehraje v Národním parku a také z toho, že můžeme přivítat Chicago Blackhawks a jejich fanoušky v našem hlavním městě. Jsme potěšeni možností pořádat tuto událost v D. C. pro naši velkou fanouškovskou základnu. Jsme si jisti, že Národní park poskytne fantastickou kulisu pro hru.

Ted Leonsis, většinový vlastník Capitals

Národní park se nachází v jihovýchodním Washigntonu, na jih od Bílého domu a v blízkosti námořního přístavu. National Park je domovem basebalového týmu Washington Nationals. Stadion pojme zhruba 42 tisíc fanoušků.

Je to pocta být vybráni NHL jako účastníci Winter Classic. Je to pro Blackhawks velká událost a těšíme se na novoroční den, který strávíme v našem hlavním městě.

John McDonough, prezident Blackhawks a výkonný ředitel obchodní společnosti

Bridgestone Winter Classic 2015 je v pořadí 4. Winter Classic, které bude pořádáno na basebalovém hřišti. Vedle Národního parku bylo Winter Classic pořádáno na Wrigley Field v Chicagu, ve Fenway Park v Bostonu a v Citizens Bank Park ve Philadelphii.

Jako hlavním partnerem je již pošesté společnost Bridgestone. Bridgestone NHL Winter Classic pokračuje ve velmi úspěšné tradici. Loňská událost “2014 Bridgestone NHL Winter Classic” obdržela sportovní ocenění “Sportovní akce roku”. Loňský zápas na Michigan Stadium také překonal divácký rekord NHL, který nyní čitá 105 491 návštěvníků.  Pro televizní stanici NBC je to také nejsledovanější zápas základní části sezony.

My už se na tuto událost pochopitelně také těšíme a 1. ledna 2015 se sejdeme u nás na webu! :)


Zdroj: nhl.com, volný překlad

Zdroj obrázku: Flickr, The Q Speaks

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Zdravý Krejčí je připravený vlétnout do sezony, i s novými spoluhráči

Před šesti týdny se Krejčímu narodila první dcerka Elina. Naštěstí pro Bruins, nebyla to jediná věc, která se u Davida změnila. Devětadvacetiletý centr, jemuž začíná první rok šestileté smlouvy na 43,5 milionu dolarů, se uzdravil a je připraven. Loni odehrál jen 47 utkání, Bruins uniklo poprvé za 8 let play off.

Ďáble, co na to říkáš...?