Peklo / Hlavní zprávy / Ďáblové v obraně mají mnoho možností. Kdo se prosadí?

Ďáblové v obraně mají mnoho možností. Kdo se prosadí?

Blíží se začátek tréninkového kempu a několik hráčů New Jersey Devils bude bojovat o své místo v sestavě. Mezi nimi i řada obránců.

Andy Greene
Podle serveru nj.com bude mít místo v sestavě jisté.
Já se s tímto názorem ztotožňuji. S klubem podepsal novou pětiletou smlouvu, ročně si přijde na 5 milionů dolarů. Takovýhle kontrakt by nedostal obránce, který místo v týmu jisté nemá. Budou se od něj opět očekávat spolehlivé výkony jak v defenzívě, tak podpora ofenzívy.

Jon Merrill
Podle serveru nj.com bude mít místo v sestavě jisté.
Já už si ale nedovolím úplně souhlasit. Ano, je mu teprve 22 let a už v minulé sezoně zaujal velmi dobrými výkony a je v něm obrovský potenciál. Nejrpve to ale bude muset dokázat. Rozhodně bych tohoto mladíka neujišťoval, že místo v sestavě má jisté. Bude o něj muset zabojovat.

Marek Židlický
Podle serveru nj.com bude mít místo v sestavě jisté.
A s tím souhlasíme. Nejofenzivněji laděný bek v sestavě Ďáblů bude opět řídit přesilové hry. Židlický je jednou z opor týmu a pokud nebude vyloženě podávat špatné výkony, určitě bude hrát.

Bryce Salvador
Podle serveru nj.com má místo v sestavě pravděpodobné.
S tím souhlasíme. V minulé sezoně dlouho chyběl kvůli zranění. A také se už nějakou dobu mluví o tom, že pokud by došlo k výměně, on by mohl být součástí a Ďábly opustit. Jeho místo v sestavě tak určitě zaručené není, ačkoliv to byl v sezoně 2013/2014 kapitán.

Eric Gelinas
Podle serveru nj.com má místo v sestavě pravděpodobné.
Jestli vůbec ale v týmu bude. Stále nemá smlouvu, kvůli rozporům mezi jeho agentem a Louem Lamoriellem o částce. Lamoriello se chová rozumně, nechce tohoto mladíka po jedné vydařené sezoně přeplatit. Pokud ale v týmu zůstane, o míste rozhodně bude muset zabojovat.

Adam Larsson
Podle serveru nj.com má místo v sestavě pravděpodobné.
Od čtyřky draftu 2011 bychom možná čekali více. Ne možná, ale určitě. Momentálně je prostě v takové pozici, že ho celý rok bude čekat boj o místo v sestavě. A hlavně bude potřeba získat sebedůvěru, což půjde jen v zápasech. Čeká ho zlomová sezóna.

Peter Harrold
Podle serveru nj.com je jednou z možností.
Harrold je velmi spolehlivý a stále připravený naskočit. Nejlepší je v pozici sedmého obránce, kdy na led naskakuje v případě potřeby. Je schopný hrát i v útoku. Možná by si prostoru zasloužil více, než dostával. Proto se dá těžce soudit, jaká role ho čeká v další sezóně.

Tomáš Kaberle
Podle serveru nj.com je jednou z možností.
Bez debat. O hráči pod zkušební smlouvou ani nemůžeme tvrdit nic jiného. V minulé sezoně v dresu Kladna nepodával špatné výkony, to vůbec. Ale otázkou je, jestli to bude stačit na NHL?! Kaberle cítí šanci a určitě o ní bude bojovat vší silou.

Damon Severson
Podle serveru nj.com je jednou z možností.
20letý obránce je na NHL připraven. Rozhodně bude v kempu pod velkým dohledem a pokud se neprosadí, tak bude o místo bojovat na farmě v Albany. Je v něm velký potenciál, nejprve ho ale bude muset prokázat.

Seth Helgeson
Podle serveru nj.com je jednou z možností.
Minulou sezonu hrál na farmě a patřil mezi opory zadních řad. I on by tak mohl být možností v případě, že by se někdo z hlavních beků zranil či podával špatné výkony. Rozhodně ho nemůžeme opomíjet.

Zdroj obrázku: nhl.com, Gregg Forwerck

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?