Peklo / Hlavní zprávy / Eric Gelinas prodloužil svou smlouvu s Ďábly!

Eric Gelinas prodloužil svou smlouvu s Ďábly!

Po dlouhých jednáních se vedení Devils domluvilo na smlouvě s obráncem Ericem Gelinasem!

Před několika okamžiky se v Prudential Center konala tisková konference, na které Lou Lamoriello (generální manažer Devils) oznámil, že Eric Gelinas prodloužil smlouvu s New Jersey.

K dohodě údajně došlo během víkendu a dnes byla oficiálně potvrzena.

Jednání s chráněným volným hráčem ale byla velice dlouhá. 1. července sice obdržel od klubu kvalifikační nabídku, ale k podpisu smlouvy stále ne a ne dojít. Někteří fanoušci už začínali ztrácet trpělivost.

Přitom jak Eric Gelinas, tak Lou Lamoriello, měli zájem o setrvání v organizaci. Problémy údajně dělal pouze Gelinasův agent, který pro svého svěřence požadoval lepší smlouvu. Manažer Ďáblů ho ale po jedné vydařené sezoně nechtěl přeplatit. Přesto dnes k dohodě došlo.

“Žádné spory s Ericem mít nebudeme, je to prostě součást byznysu,” ví Lamoriello.

Kontrakt je jednoletý a jednocestný v hodnotě 900 tisíc dolarů.

Lamoriello nadále potvrdil, že k dohodě stále nedošlo s Ryanem Carterem. Ten je ale nechráněným volným hráčem a jednat tak může s kýmkoliv.

Zdroj obrázku: nhl.com, Andy Marlin

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?