Peklo / New Jersey Devils / Brodeur chce 700 vítězství

Brodeur chce 700 vítězství

V úterý řekl agent Martina Brodeura, proč Marty chce hrát další sezónu a ještě nechce pověsit lapačku s betony na hřebík. 

,,Marty je 12 vítězství od magické hranice 700 vyhraných matchů. A to je věc, které by chtěl dosáhnout,” řekl Pat Brisson Northjersey.com. ,,Chtěl by hrát v týmu, který má šanci mu v tom pomoci. Právě teď nemáme žádné vhodné nabídky, ale pevně doufám to, že i podle mých zkušeností, se nějaký tým najde. Všechny týmy chtějí Stanley Cup a po pár týdnech zjišťují, že mají rezervy tam a tam.”

Brodeur, který odešel z New Jersey Devils, dříve řekl, že by chtěl být jedničkou někde jinde, nejlépe v týmu, který by bojoval o Stanley Cup. Minulý týden prohlásil, že by naslouchal nabídce, kdyby o něj projevili zájem Canadiens. I za cenu toho, že by dělal dvojku Careymu Priceovi.

,,Jak psychicky, tak mentálně je Marty připraven na další sezónu,” řekl Brisson. “Tréninkové kempy teprve začnou. Není kam pospíchat. Věřím, že i kdyby po kempech nepřišla nabídka, není se čeho obávat. Kvůlli Martymu věřím, že to přijde co nejdříve.Může se však stát, že to chvíli potrvá…Když se podíváte na jakoukoliv sezónu, zjistíte, že ne vždy jde vše podle plánu. Jednou se někdo zraní, jindy někdo nevstoupí do sezóny pravou nohou.”

Brodeur kterému bylo 6. května 42 let, řekl, že očekává, že sezóna 20014-15 bude jeho poslední. Minulou sezónu měl statistiku 19-4-6 s průměrem 2,51 gólu na zápas a 90.1% úspěšnosti. Jeho 688 vyhraných zápasů a 124 vychytaných nájezdů je rekord NHL.

zdroj: nhl.com

zdroj obrázku: nhl.com

Autor Janoštík Michal

Čtěte také

Devils 3-5 Red Wings

Ďáble, co na to říkáš...?