Peklo / Novinky z NHL / Bolts představili nové alternativní dresy

Bolts představili nové alternativní dresy

Včera byly představeny nové alternativní dresy pro nadcházející sezonu 2014-15, ve kterých se budou představovat hráči Tampy Bay Lightning.

Zásadním prvkem je návrat k černé barvě dresů, podobným těm, ve kterých dokráčeli Bolts až na vrchol, když po 7. rozhodujícím zápase proti Flames zvedli nad hlavu Stanley Cup. Tyto okamžiky si můžeme připomenout níže.

Na včerejším Fanfestu, téměř před 9 tisíci diváky, tento dres představil kapitán týmu Steven Stamkos. Tuto sadu uvedl Rick Peckham slovy: “black is back”, tedy v překladu “černá je zpět.”

Dresy se tedy vrací do černé barvy, na prsou budeme i nadále vídat nápis Bolts, tak jako jsme byli poslední sezony zvyklí. Ramena jsou zdobena dvěma bílými pruhy v kombinaci s modrou a šedou.

Zvláště v roce 2004 byla černá všude kolem. Jsem opravdu rád, že je to černá barva, zároveň jsme zachovali nápis Bolts, což je skvělé, protože když se nad tím zamyslíte, je to to, co nás nyní vyjadřuje. Nemůžeme se toho zbavit a jsem velmi rád, že u toho zůstalo. Myslím, že černá je krásná!

řekl Dave Andreychuk, bývalý hráč Lightning a muž, který se podílel na vývoji této sady spolu s vedením, především Jeffem Vinikem, Todem Leiwekem, Steve Giggsem a Stevem Yzermanem

Lightning budou oblékat k tomuto dresu také černé kalhoty s modrým bleskem na bocích a stejně barevně sladěnou spodní částí.

Poprvé bude tento alternativní dres představen 13. listopadu v Amalie Center proti San Jose Sharks a celkem jej hráči za sezonu oblečou dvanáctkrát. Celá sada byla designována společností Reebok.

Naposled se Lightning oblékali do černé v sezoně 2010-11, kdy tým postoupil až do finále Východní konference.

Opravdu se mi dresy líbí a myslím, že se budou barvy líbit i fanouškům a možná přinesou i trochu vzpomínek. Dresy vypadají jednodušší, čistší a myslím, že budeme vypadat dobře.

k dresům se vyjádřil také kapitán Steven Stamkos

V Tampě hledí na novou sezonu 2014-15 s velkým očekáváním a Andreychuk doufá, že s černou barvou se vrátí i něco magického z vítězné sezony v roce 2014 a ještě dodal:

Černá barva opravdu symbolizuje tento tým. Černý dres bude ikonou týmu navždy, protože jsme v něm vyhráli Stanley Cup. Doufám, že nám černá přinese štěstí.

Myslím, že tým Tampy bude opravdu jedním z adeptů na pozici lídra, možná nejen Východní konference. Pokud se podaří udržet zdravé jádro týmu, Bolts půjdou hodně vysoko.Zdroj: volný překlad, nhl.com

Obrázek: www.icethetics.co

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Zdravý Krejčí je připravený vlétnout do sezony, i s novými spoluhráči

Před šesti týdny se Krejčímu narodila první dcerka Elina. Naštěstí pro Bruins, nebyla to jediná věc, která se u Davida změnila. Devětadvacetiletý centr, jemuž začíná první rok šestileté smlouvy na 43,5 milionu dolarů, se uzdravil a je připraven. Loni odehrál jen 47 utkání, Bruins uniklo poprvé za 8 let play off.

Ďáble, co na to říkáš...?