Peklo / Novinky z NHL / Clarksona se drží smůla, možná už podruhé za sebou nestihne začátek sezóny

Clarksona se drží smůla, možná už podruhé za sebou nestihne začátek sezóny

Davidovi Clarksonovi hrozí, že už podruhé za sebou zmešká začátek sezóny.

Útočník Toronta Maple Leafs, který nehrál v úvodu minulé sezóny deset zápasů kvůli disciplinárnímu trestu, nejspíše nezasáhne ani do letošního startu soutěže. Poté, co inkasoval úder do obličeje v přípravném zápase proti Buffalu Sabres, je veden jako zraněný hráč.

Hlavní kouč Eandy Carlyle řekl, že Clarkson měl v neděli navštívit ušního, nosního a krčního specialistu, ale nemá žádné doplňující informace k jeho stavu.

Samozřejmě, že má problémy v oblasti hlavy, takže to je to, na co se zaměřujeme. Všechno spolu souvisí…samozřejmě, že má pohmožděný obličej. Stále musíme čekat, než některé otoky ustoupí a doktoři budou mít lepší možnost zjistit, co přesně je špatně.

řekl kouč Carlyle

Clarkson, který vynechal první týden v přípravném kempu kvůli zranění v dolní části těla, hrál jeho první přípravný zápas proti Buffalu. V zápase se popral s Codym McCormickem a po boji opustil hru.

Ironií je, že minulý rok v přípravném utkání, také proti Sabres, Clarkson dostal dlouhý disciplinární trest pro opuštění střídačky a pokus o vyvolání potyčky.Tak začal mizerný rok pro 30letého útočníka, který vstřelil pouze 5 gólů a celkově vydoloval ostudných 11 bodů z 60 zápasů.

Kvůli tomu, co se stalo minulý a letošní rok na přípravném kempu, byl trenér Toronta osloven otázkou, zda-li by Clarkson náhodou neměl vynechat pěstní souboje v nevýznamných zápasech.

To je otázka. Vždy se najde čas, kdy byste nejraději někomu uštědřili pár ran. A je jedno proti komu nebo v jaké situaci. Ale co se stalo, stalo se a my se s tím musíme vyrovnat a jít dál.

řekl trenér

Zdroj: www.nationalpost.com

Zdroj obrázku: tsn.ca

Autor Janoštík Michal

Čtěte také

Zdravý Krejčí je připravený vlétnout do sezony, i s novými spoluhráči

Před šesti týdny se Krejčímu narodila první dcerka Elina. Naštěstí pro Bruins, nebyla to jediná věc, která se u Davida změnila. Devětadvacetiletý centr, jemuž začíná první rok šestileté smlouvy na 43,5 milionu dolarů, se uzdravil a je připraven. Loni odehrál jen 47 utkání, Bruins uniklo poprvé za 8 let play off.

Ďáble, co na to říkáš...?