Peklo / Hlavní zprávy / Ryan Carter se upsal Wild

Ryan Carter se upsal Wild

Ryan Carter kvůli přetlaku v útoku musel opustit tým a podepsal smlouvu s Minnesotou Wild.

31letému Američanovi po konci sezony 2013/2014 vypršela smlouva. Ďáblové vedli dlouhá jednání s tímto levým křídlem, dokonce ho pozvali i do tréninkového kempu na zkušební kontrakt.

Po téměř kompletních třech sezonách ale musí Carter tým opustit. Na soupisce už pro něj nezbývá místo. Nyní již bývalý člen slavné čtvrté formace Carter – Gionta – Bernier se upsal Minnesotě Wild.

Vrací se tak domů, neboť ze státu Minnesota pochází. Během tří sezon v dresu New Jersey vstřelil 22 branek a přidal 18 asistencí. Spíše se ale vyplatil svou tvrdou hrou a výborným napadáním.

Carter podepsal s vedením Wild jednoletou dvoucestnou smlouvu. Sám se ale nechal slyšet, že o setrvání v kádru Devils zájem měl. On i manažer Lou Lamoriello. “Prostě pro něj nezbylo místo na soupisce,” prozradil manažer Ďáblů deníku The Record.

Přejeme Ryanovi, ať se mu v jeho novém angažmá daří!

Zdroj obrázku: nhl.com, Bruce Bennett

Autor Michal Belšán

Dlouholetý fanoušek Devils, správce FB stránky a šéfredaktor webu.

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?