Peklo / Novinky z NHL / Defenzíva edmontonských Olejářů

Defenzíva edmontonských Olejářů

Z Edmontonu se poslední roky ozývá stále to samé: „Toto je naše zlomová sezóna“. Fanoušek by si přál jim věřit, ovšem Olejáři vždy úspěšně přesvědčí o opaku. Životonost hlavního kouče se ustálila na jedné sezóně, takže jediné vzrušení v Albertě vzbuzuje draftová loterie. Opakované vysoké volby v draftu příslib lepší budoucnosti rozhodně dávají a letošní tvrzení, že „toto je naše zlomová sezóna“ podporuje i fakt, že zde načne svůj druhý ročník trenér Dallas Eakins.

Ovšem poté se Edmontonu podaří předvést husarský kousek. Viz přiložený snímek z předsezóní klání s Kosatkami z Vancouveru. Zatímco čtyři hráči Edmontonu nahání jediného z Canucks, před bránou s úsměvem na tváři čeká hráč další, skórující.

Třeba se Olejáři z tohoto poučí, třeba z nich bude konkurence schopný tým a třeba toto bude opravdu jejich zlomová sezóna. Ale to se nedozvíme dřív než v dubnu 2015. Předsezóní zápasy tomu zatím nenahrávají.

Obrana Oilers

Přípravné zápasy Edmontonu:

  21.9. Calgary – Edmonton  1 : 3

  21.9. Edmonton – Calgary  0 : 1

  24.9. Edmonton – Winnipeg  3 : 2

  28.9. Chicago – Edmonton  5 : 0

  29.9. Winnipeg – Edmonton  1 : 3

  1.10. Arizona – Edmonton  2 : 3

  2.10. Vancouver – Edmonton  2 : 1

  4.10. Edmonton – Vancouver  2 : 3

Obrázek: Vincent Muzik

Autor Tomas Cironis

Fanoušek dobrého hokeje, tedy Bostonu Bruins :D Davida Krejčího a Jaromíra Jágra.

Čtěte také

Zdravý Krejčí je připravený vlétnout do sezony, i s novými spoluhráči

Před šesti týdny se Krejčímu narodila první dcerka Elina. Naštěstí pro Bruins, nebyla to jediná věc, která se u Davida změnila. Devětadvacetiletý centr, jemuž začíná první rok šestileté smlouvy na 43,5 milionu dolarů, se uzdravil a je připraven. Loni odehrál jen 47 utkání, Bruins uniklo poprvé za 8 let play off.

Ďáble, co na to říkáš...?