Peklo / New Jersey Devils / Rozhovor s DeBoerem po zápase s Dallasem. Kouč Devils váhá nad gólmanem proti Senators

Kouč Ďáblů Pete DeBoer po dnešní prohře 3-2 na nájezdy řekl, že se stále nerozhodl zdali bude Cory Schneider v bráně proti Ottawě.

Schneider nastoupil za Devils zatím každý zápas. Jeho náhradník, Scott Clemmensen, by rád poprvé v sezóně začínal v bráně. Clemmensen se do brány dostal pouze ve třetí třetině duelu proti Caps, který New Jersey prohrálo 6-2.

Jak Schneider (který měl dnes 35 zákroků), tak Clemmensen, po zápase řekli, že stále neví, kdo bude příště chytat.

***

Jak se k zápasu vyjádřil kouč Pete DeBoer?

,,Se štěstím, ale máme bod, a ten bereme. Když se podívám na domácí zápasy, měli jsme smůlu, že z prvních dvou jsme nevytěžili více bodů.Dnes jsme měli štěstí a získali alespoň jeden.”

,,Stars byli po většinu utkání lepším týmem.”

Proč byli Devils šťastným týmem?

,,Zkrátka si myslím, že jsme dnes byli horším týmem.Řekl bych, že jsme se trochu chytili ve třetí třetině.Hráli jsme dobře i na začátku utkání. Prvních 6,7,10 minut hry.Podle mě ale byli Stars v prostřední část hry lepší, kontrolovali hru a přehrávali nás.Byli velmi rychlý.

DeBoer také cítil štěstí v Brunnerově vyrovnávacím gólu:

,,Jistě, není to přezkoumatelná hra, jsem rád, že to rozhodčí udělali správně.Bereme to.Někdy je potřeba i štěstíčko.”

Co by mohlo být řečeno k nájezdům?

,,Moc ne. Ano, musíte skórovat. Benn a Spezza vyslali skvělé střely na bránu. Nemám z toho obavy. Prostě se sebereme a půjdeme dál. Vím, že výhra v nájezdech na nás čeká. Prostě bereme bod a už se soustředíme na Ottawu.”

Vyjádření k Ottawě:

,,Myslím si, že to bude velice emotivní noc. Moc se na to těším. Jsem rád, že tu budeme hrát.Jsem rád, že se na tom večeru budeme podílet.Je to opravdu velká zkušenost když si projdete něčím takovým. Takže jsem rád, že zde budeme, a že se toho zúčastníme.”

zdroj: Fire & Ice Blog, volný překlad

zdroj obrázku: devils.com

Autor Janoštík Michal

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …