Peklo / Novinky z NHL / Ducks čeká těžký trip, odvezou si nějaké body?

Ducks čeká těžký trip, odvezou si nějaké body?

Kačery z Anaheimu čeká zkouška ohněm, na tripu po západní konferenci se utkají s top týmy. “Určitě to je výzva,” řekl k tomu Cam Fowler, obránce Ducks.

Počínaje nedělním zápasem v San Jose, kde Kačeři prohráli 1:4 a stihli se několikrát poprat a “nafasovat” mnoho trestných minut, budou Ducks pokračovat zápasy v Chicagu, St.Louis, Coloradu a Dallasu. První zápas proti Stars od minulého play off, kde Ducks zvítězili v sérii 4:3. Všechno výborné týmy, které jsou pasovány experty na vysoká umístění.

Všichni hráči Anaheimu se shodli, že bude velice zajímavé čelit takovýmto soupeřům a rozhodně nepůjde o snadné výzvy. I Bruce Boudreau, kouč Ducks, má mírné obavy z tohoto tripu, který nezačal úplně dobře.

Ducks načli sezónu 7 výhrami a 1 prohrou, vyrovnali tak rekord z minulého ročníku. Ukázali, že patří mezi užší špičku ligy. Jen ten Stanley cup pořád uniká v posledních letech.

“Posledních pár zápasů jsme hráli velice dobře do defenzivy, v prvních utkáních jsme byli trochu laxní, dovolili jsme soupeři 40 a více střel, ale teď se mi naše defenziva líbí,” říkal Ryan Kesler před zápasem se Sharks. Dále říká, že když se týmu nedaří, dokážou si najít jiné způsoby, jak dovést duel do vítězného konce a to dělá tým dobrým týmem.

Dokážou Ducks navázat na úspěšný začátek sezóny a vyhnout se výpadku, jaký je potkal v Honda Center v San Jose? To vše se dozvíme v následujících dnech.

zdroj: nhl.com, článek je prací autora a částečně jsou informace a věty  převzaté ze zámořského webu

zdroj obrázku: ducks.nhl.com

Autor Volfik

Jan Volf - redaktor webu a fanoušek Devils, zároveň velký fanda hokeje. Pracuje pro weby onlajny.com a HC Sparta Praha (hcsparta.cz)

Čtěte také

Zdravý Krejčí je připravený vlétnout do sezony, i s novými spoluhráči

Před šesti týdny se Krejčímu narodila první dcerka Elina. Naštěstí pro Bruins, nebyla to jediná věc, která se u Davida změnila. Devětadvacetiletý centr, jemuž začíná první rok šestileté smlouvy na 43,5 milionu dolarů, se uzdravil a je připraven. Loni odehrál jen 47 utkání, Bruins uniklo poprvé za 8 let play off.

Ďáble, co na to říkáš...?