Peklo / Preview / Devils se pokusí prolomit smůlu na domácím ledě proti Jets

Devils se pokusí prolomit smůlu na domácím ledě proti Jets

Ďáblové se po pár dnech vrací na domácí led a určitě mají co vylepšovat. Z odehraných tří domácích zápasů zatím nedokázali ani v jednom zvítězit, napočtvrté to budou chtít určitě zlomit – proti budou Jets!

Dnes nás čeká zápas, ve kterém budeme mít možnost sledovat hned několik českých zástupců. Vedle Ďáblů Eliáše, Židlického a Jágra to budou na straně Jets ještě Pavelec a Frolík.

Do sestavy Jets se dnes vrací důležitá osoba, levé křídlo a kapitán Evander Kane. Ten se vrací do sestavy poprvé od prvního zápasu, ve kterém se zranil. Osm zápasů ztratil útočník kvůli zranění kolena, které utržil hned v první třetině proti Arizoně. Zranění si přivodil nešťastně po srážce s týmovým kolegou Markem Scheifelem. Dnes na treninku v Prudential Center se postavili opět vedle sebe a doplnil je Blake Wheeler.

Kane má na svém kontě nyní 199 bodů a ten příští bude jubilejní, pevně věříme, že to nebude dnes. Konkrétně proti Ďáblům má tento hráč bilanci 9 gólů a 2 asistence v 17 zápasech.

Pro Jets je to dnes druhý z celkem 4zápasového tripu. V úterý zdolali lídra Metropolitní divize Islanders 4-3. Dnes Jets čekají Ďáblové, v sobotu se přesunou opět do New Yorku, kde odehrají zápas proti Rangers a trip zakončí v Chicagu.

Ďáblové se dnes pokusí získat první domácí vítězství. Prozatím dokázali na domácím ledě získat maximálně jeden bod, jednou to bylo za prohru v prodloužení proti Rangers a jednou prohráli tradičně na nájezdy proti Dallasu.

Devils se dnes budou muset obejít bez svého střelce Mika Cammalleriho, který má zraněnou čelist a mimo jiné očekávává přírůstek do rodiny. Martin Havlát a Jordin Tootoo jsou taktéž stále zraněni. Do sestavy se naopak podívá Adam Larsson, který nahradil Gelinase a nastoupí v tandemu s Merrillem. Ke svému prvnímu zápasu v nové sezoně za hlavní tým se postaví Reid Boucher!

PŘEDPOKLÁDANÉ SESTAVY

Devils: Schneider – Greene, Severson, Salvador, Židlický, Larsson, Merrill – Zubrus, Zajac, Jágr – Clowe, Eliáš, Brunner – Boucher, Henrique, Ryder – Ruutu, Josefson, Gionta

Zranění: Havlát (horní část těla), Tootoo (noha), Cammalleri (čelist)

Jets: Pavelec – Stuart, Trouba, Ernstrom, Postma, Clitsome, Pardy – Ladd, Little, Frolík – Kane, Scheifele, Wheeler – Perrault, Lowry, Byfuglien – Galiardi, Slater, Thorburn

Zranění: Bogosian (horní část těla)

TIPUJTE NA FACEBOOKU NABO POD ČLÁNEK PRVNÍHO STŘELCE ZÁPASU ZA DEVILS!

Autor Nieds

Ďábel, fanoušek, správce webu a občasný redaktor...

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Ďáble, co na to říkáš...?