Peklo / Novinky z NHL / Stav Gordieho Howa se zlepšuje

Stav Gordieho Howa se zlepšuje

    Mr. Hockey utrpěl 26. řijna těžkou mrtvici, po které má problémy s kontrolou celé své pravé části těla. Podle jeho syna, Murraye Howa, nedokáže bez pomoci ani vstát. Nyní se léčí u své dcery Cathy v Lubbocku v Texasu.

    Oproti minulému týdnu ovšem jeho otec zaznamenal výraznější pokroky: „Když jsme k němu s Martym (Murayho mladší bratr – pozn. redakce) dorazili minulé úterý, byl rád, že nás vidí. Na tváři se mu dokonce objevil úsměv, ale nedokázal mi ani podat pravou ruku. Sice se trochu pohnula, jinak ale celá jeho pravá stran těla je bez citu.“

    Gordie Howeovi táhne na 87 let a stále je nejstarším hráčem, který kdy v NHL nastoupil. „Je před námi hodně práce ještě. Potřebuje hlavně odpočívat“ dodává Murray Howe. Nám nezbývá než popřát Mr. Hockeymu co nejpevnější zdraví!

    V Detroitu mu již popřáli: https://www.youtube.com/watch?v=q-eA8Hp8O7o (zdroj Youtube.com)

Zdroj obrázku: http://www.diena.lv/

Autor Tomas Cironis

Fanoušek dobrého hokeje, tedy Bostonu Bruins :D Davida Krejčího a Jaromíra Jágra.

Čtěte také

Zdravý Krejčí je připravený vlétnout do sezony, i s novými spoluhráči

Před šesti týdny se Krejčímu narodila první dcerka Elina. Naštěstí pro Bruins, nebyla to jediná věc, která se u Davida změnila. Devětadvacetiletý centr, jemuž začíná první rok šestileté smlouvy na 43,5 milionu dolarů, se uzdravil a je připraven. Loni odehrál jen 47 utkání, Bruins uniklo poprvé za 8 let play off.

Ďáble, co na to říkáš...?