Peklo / Novinky z NHL / Tomáš Kaberle na zkoušku k Jezdcům z New Yorku

Tomáš Kaberle na zkoušku k Jezdcům z New Yorku

    Hokejový expert zámořského listu ESPN Pierre LeBrun patří mezi velice věrohodné žurnalisty, proto mu můžeme s klidem věřit informaci, že Jezdci z New Yorku uvažují o angažování českého veterána Tomáše Kaberleho.

    Rangers mají mimo hru čtyři stabilní obránce – hvězdného Dana Boyla, Ryana McDonagha a Ekevina Kleina kvůli zranění, John Moore zase sedí na 5 zápasů kvůli tvrdému faulu na minessotského Erika Haulu.

    Místo by tedy pro českého obránce Rangers měli, Kaberle navíc podle zámořských novinářů udělal dojem na předsezóním kempu rivalských New Jersey Devils. Sám český veterán je také přesvědčen, že na nejvýšší úroveň stále má. Oblékl by tak dres již pátého klubu NHL, za Toronto, Boston, Carolinu a Montreal odehrál 984 utkání, v nichž získal 563 bodů za 87 gólů a 476 asistencí. V roce 2011 vyhrál s Bruins Stanley Cup.

Zdroj obrázku: http://oidnes.cz/

Autor Tomas Cironis

Fanoušek dobrého hokeje, tedy Bostonu Bruins :D Davida Krejčího a Jaromíra Jágra.

Čtěte také

Zdravý Krejčí je připravený vlétnout do sezony, i s novými spoluhráči

Před šesti týdny se Krejčímu narodila první dcerka Elina. Naštěstí pro Bruins, nebyla to jediná věc, která se u Davida změnila. Devětadvacetiletý centr, jemuž začíná první rok šestileté smlouvy na 43,5 milionu dolarů, se uzdravil a je připraven. Loni odehrál jen 47 utkání, Bruins uniklo poprvé za 8 let play off.

Ďáble, co na to říkáš...?