Peklo / Novinky z NHL / Mr. Universe si na návrat musí ještě počkat

Mr. Universe si na návrat musí ještě počkat

    Naposledy 30. října se v kleci Kačerů objevil nadějný mladík John Gibson, od té doby se léčí se zraněným kotníkem. Vedení Anaheimu se rozhodlo pozvat na zkoušku Mr. Universe, Ilju Bryzgalova. Trenéry a managment přesvědčil, že může být spolehlivá dvojka za Frederikem Andersenem. Nabídnutá smlouva zněla 2,88 milionu dolarů na jeden rok.

   Ilja Bryzgalov byl bez hokeje od konce minulé sezóny, kde se v barvách Minessoty snažil napravit svou pošramocenou pověst. Kačeři z Anaheimu ho před 14 lety draftovali z celkového 44. místa, takže „Bryz“ nejde do úplně neznámého prostředí.

    Jeho prvním startem mohlo být dnešní utkání proti Olejářům z Edmontonu, ovšem Kačeři stáhli z listiny zraněných hráčů Jasona LaBarberu, který se s největší pravděpodobností dnes postaví do brány.

    Bryzgalov si tak na svou šanci musí ještě počkat a zabojovat alespoň na farmě Ducks.

(Zdroj obrázku: http://1.cdn.nhle.com/wild/images/upload/2014/03/Bryzgalov020414.jpg)

Autor Tomas Cironis

Fanoušek dobrého hokeje, tedy Bostonu Bruins :D Davida Krejčího a Jaromíra Jágra.

Čtěte také

Zdravý Krejčí je připravený vlétnout do sezony, i s novými spoluhráči

Před šesti týdny se Krejčímu narodila první dcerka Elina. Naštěstí pro Bruins, nebyla to jediná věc, která se u Davida změnila. Devětadvacetiletý centr, jemuž začíná první rok šestileté smlouvy na 43,5 milionu dolarů, se uzdravil a je připraven. Loni odehrál jen 47 utkání, Bruins uniklo poprvé za 8 let play off.

Ďáble, co na to říkáš...?