Peklo / Preview / Devils nastoupí v Nassau Coliseu bez Cammalleriho

Devils nastoupí v Nassau Coliseu bez Cammalleriho

Očekává se velký návrat. Travis Zajac si po dlouhé době opět zahraje soutěžní zápas. Poté, co laboroval se zraněním v dolní části těla a příušnicemi od 28.listopadu. Ráno trénoval s Jágrem a Gomezem na křídlech, takže bude nejspíš centrem první řady v utkání proti Islanders.

Střetnutí týmů z opačných pólů tabulky začne v 1 hodinu SEČ. Bude se hrát v Nassau Coliseum, domácí arény Ostrovanů.

Novinky v týmu:

Naopak špatnou zprávou pro všechny Ďábly je absence nejlepšího střelce Devils – Mikea Cammalleriho. Důvodem je blíže nespecifikované zranění v dolní části těla. Jedničkou výběru Jersey bude velmi pravděpodobně Keith Kinkaid, 25 – letý brankář, který vyrostl na Long Islandu – NY. Sám se k této události vyjádřil následovně: “Vždy bylo mým snem si zahrát na ledě arény, kam jsem chodíval jako malý kluk. Bude tu skvělá atmosféra.”   

Kinkaid: Procentuální úspěšnost – 94,3%, výhry a prohry: (0-1-1)

DeBoerovo vyjádření k dnešnímu startu Kinkaida v brance Devils:Musí jen dělat svou práci. Když dostane příležitost hrát, musí udělat vše proto, abychom ho nasadili znovu jako jedničku.” 

Dále byl do týmu povolán další útočník Tim Sestito. Bohužel Eliáš a Larsson jen trénovali na domácím ledě. Do dějiště utkání nepřijeli a ani do něj nezasáhnou. Dainius Zubrus také nejspíš nenastoupí. Bude chybět už 4.zápas v řadě. Nezbývá než doufat, že Devils špatnou sérii prolomí a dokáží fanouškům udělat po dlouhé době radost. Něco, co je letos v Newarku nedostatkovým zbožím.

Statistiky: Poslední tři zápasy Ďáblů – (0-2-1)

Venkovní duely NJD v této sezóně: (8-11-1)

Nejproduktivnější hráč: Adam Henrique 18 bodů (8+10)

Marodka: Eliáš, Larsson, Clowe, Cammalleri, Zubrus, Salvador

 

Pravděpodobné sestavy:

NYI: Halák (Ch.Johnson) – de Haan, Leddy, Hickey, Višňovský, Reinhart, M.Donovan – Kuljomin, Tavares, Okposo – Grabovskij, Nielsen, Bailey – Lee, Nelson, Strome – Martin, Cizikas, Clutterbuck

NJD: Kinkaid (Schneider) – Greene, Severson, Helgeson, Židlický, Gelinas, Merrill – Gomez, T.Zajac, Jágr – T.Ruutu, Henrique, Ryder – Havlát, S. Gionta, S.Bernier – Sestito, Josefson, Tootoo


zdroje: dailyfaceoff.com, Fire and Ice Blog, NHL.com

 

 

Autor Volfik

Jan Volf - redaktor webu a fanoušek Devils, zároveň velký fanda hokeje. Pracuje pro weby onlajny.com a HC Sparta Praha (hcsparta.cz)

Čtěte také

Tašky jsou sbalené, začíná nová sezona pro akademiky

S příchodem nového školního roku, budou univerzitní kampusy brzy plné studentů a 1. října začne vysokoškolská hokejová sezóna (NCAA). Deset členů organizace z New Jersey Devils se bude připravovat na svou univerzitní hokejovou sezónu, konferenční soutěž začne 28. října. Několik hráčů se vrací, někteří mění školu a dva začínají svůj úplně první ročník na vysoké …

Jeden komentář

  1. Martin Chachan Kukurůza

    Dneska výhra… třeba :cD

Ďáble, co na to říkáš...?