Peklo / Ohlasy / Musíme získávat více přesilovek a hrát konzistentně, ví trenér John Hynes

Musíme získávat více přesilovek a hrát konzistentně, ví trenér John Hynes

Devils poprvé v sezoně 2017/2018 prohráli na ledě soupeře, když na Edmonton Oilers nestačili 3:6.

„Myslím si, že jsme nedokázali hrát konzistentně po celý zápas,“ hledá příčinu trenér John Hynes. „Občas jsme měli nějaké dobré šance a tlačili je, ale udělali jsme i několik chyb. Musíme se z toho poučit, protože si myslím, že můžeme hrát lépe. Zaměříme se na to a ve finálním zápase uděláme vše pro to, abychom napravili dojem,“ slibuje kouč.

Šanci reparátu budou mít Devils v noci z neděle na pondělí proti Calgary Flames, kde zakončí kanadský trip. „Už proti Vancouveru jsme hodně bránili,“ ví kapitán Andy Greene. „Dnes to místy byl podobný obrázek, například na začátku zápasu jsme jim dovolili odskočit na rozdíl dvou gólů. To se takhle nesmí stávat, i když jsme pak vyrovnali,“ uvědomuje si.

Důvod pro paniku ale stále není, bilance Ďáblů 9-3-0 je úžasná. „Na to musíme být hrdí, dává nám to sebevědomí,“ pyšní se Taylor Hall. „Nesmíme z toho ale usnout na vavřínech, protože v minulé sezoně jsme měli 9-3-3 a stejně skončili 27. v NHL. Důležité bude, abychom se vždy poučili z našich chyba a by se všichni uzdravili,“ přeje si.

Uzdravení mu ale jen tak nevyjde. Dlouhodobě jsou zranění Travis Zajac a Michael McLeod, Kyle Palmieri na tripu vůbec není a Marcusi Johanssonovi bylo včera oznámeno, že trpí otřesem mozku.

Devils také musí zapracovat na vybojovávání přesilových her, zatím si na tomto tripu zahráli pouze jednu. „Ve hře si musíme počínat tak, abychom soupeře donutili k faulům a získali přesilovky,“ říká Hynes. „Musíme být lepší na puku, více útočit. Pokud budeme držet kotouč déle v útočném pásmu, vybojujeme si více početních výhod,“ ví kouč Devils.

Čtěte také

Hráli jsme jako tým s vítěznou mentalitou, chválil Jesper Bratt

Vyšlo to i do třetice, Devils znovu přemohli Flyers, tentokráte v poměru 4:1! Poprvé v sezoně tak bodovali ve čtyřech zápasech za sebou, tři z nich dokonce proti Philadephii vyhráli. Skvělý výkon podal brankář Mackenzie Blackwood, připsal si 31 zákroků! „Odchytal výborný zápas,“ chválí Lindy Ruff. „Bylo tam spousta momentů, kdy nás soupeř zatlačil. Udělali …