Peklo / Ohlasy / Cory Schneider po další prohře: Všichni, kromě Taylora Halla, ze sebe musíme vydat více

Cory Schneider po další prohře: Všichni, kromě Taylora Halla, ze sebe musíme vydat více

Devils sice hráli lépe, avšak výsledek je stejný, další prohra. Konkrétně již pátá z posledních sedmi utkání. Taylor Hall sice opět natáhl svou šňůru, poprvé v kariéře dal 30 gólů v sezoně, ale ani to nepomohlo.

„Bylo to hodně daleko od toho, jak bychom chtěli, abychom hráli,” svěřil se po zápase kouč John Hynes. „Hráli jsme sice rychleji, ale perfektní to nebylo. Nevyhráli jsme, přestože si myslím, že určité zlepšení bylo. Musíme se ale zlepšit ještě více.”

Devils zůstali na prvním místě divoké karty, nevyužili ovšem šance na vytvoření náskoku, který by se jim v těchto těžkých časech hodil.

„Hráli jsme energicky a se zápalem,” hodnotil Cory Schneider. „Ale i když jste na místě, které zaručuje play-off nebo máte dobrý rok, tak musíte přidat trochu víc, abyste ke konci vyhrávali. Možná potřebujeme trochu více sebedůvěry, jen trochu a pak to půjde.”

Schneider odchytal domácí zápas poprvé od 22. ledna. Vítězný návrat to však nebyl. A co hůř, statistiky v kalendářním roce 2018 u Coryho jsou hrozivých devět proher a … žádné vítězství.

Jednou z hlavních postav byl bývalý hráč New Jersey Jon Merrill, jehož střelu dorážel David Perron. Nepříliš oblíbený obránce si tak po návratu do The Rock připsal bod za asistenci a podílel se na další výhře svého nového celku.

O úspěchu Taylora Halla již bylo psáno, do ideální nálady má však hodně daleko. Jde vidět, že neúspěch týmu ho hodně trápí. A ať dělá co dělá, stále je to málo.

„Vypadá to, že pořád v této sezóně buď máme vítězné, nebo šňůry proher,” řekl hvězdný útočník. „Měli bychom to doma přetočit na tu vítěznou stranu.”

Na to bude šance již v úterý, kdy Devils hostí Canadiens. Ještě se neví, kdo nastoupí v bráně, ale Cory Schneider ví, že musí makat.

„Začíná to ode mne, musím být lepší a držet náš tým,” řekl skromně. „Všichni, kromě Taylora Halla, ze sebe musíme vydat více.”

Čtěte také

Hráli jsme jako tým s vítěznou mentalitou, chválil Jesper Bratt

Vyšlo to i do třetice, Devils znovu přemohli Flyers, tentokráte v poměru 4:1! Poprvé v sezoně tak bodovali ve čtyřech zápasech za sebou, tři z nich dokonce proti Philadephii vyhráli. Skvělý výkon podal brankář Mackenzie Blackwood, připsal si 31 zákroků! „Odchytal výborný zápas,“ chválí Lindy Ruff. „Bylo tam spousta momentů, kdy nás soupeř zatlačil. Udělali …