Peklo / Ohlasy / Kyle Palmieri: Musíme to hodit za hlavu a znova začít vyhrávat!

Kyle Palmieri: Musíme to hodit za hlavu a znova začít vyhrávat!

V utkání proti Jets skončila série Taylora Halla a ta vítězná mužstva z Newarku ani nezačala. Přesně tak by se dal hodnotit zápas, který Devils odehráli.

Po výhře nad Montralem se doufalo, že New Jersey naváže proti Winnipegu. Devils nehráli špatně, naopak byli i lepším týmem, ale nepřálo jim štěstí v koncovce.

Ďáblové se sice stále drží na první pozici Wild Card, ale náskok na Columbus a další týmy se povážlivě ztenčuje. Doufejme, že se to co nevidět změní, a začne se opět dařit.

Jak již bylo řečeno, v zápase skončila i série Taylora Halla, ve které v 26 utkáních za sebou pokaždé bodoval, dohromady to bylo 38 bodů.

„Nechcete, aby to tak skončilo,” přiznal Taylor Hall. „Kdybychom alespoň vyhráli, naše formace nehrála špatně, hodně jsme útočili, nakonec jsme však skončili s dvěma minusovými body.”

Ano, Devils tlačili, vystřelil 43 pokusů na branku, Connor Hellebuyck byl ovšem neskutečný. Pustil za sebe jen dva pokusy a byl hlavním důvodem toho, proč Jets vyhráli.

„Jsou zápasy, ve kterých jste odměněni za vaši práci,“ hodnotil kouč John Hynes. „Jsou ovšem také zápasy, ve kterých to tak není. Přesně tak, jako tomu bylo dnes.“

Slova chvály se na brankáře Winnipegu jen valila. Tomu se dařilo, chytal famózně a Ďáblové si na něm doslova vylámali zuby.

„Je to velký brankář,“ nechal se po zápase slyšet Kyle Palmieri. „Díky tomu i dobře vidí puk před sebou. Hodně jsme na něj stříleli, chodili před něj, doráželi, ale nedařilo se nám jej překonat.“

Brankář Winnipegu byl ústřední postavou zápasu.

Devils hráli bez Pavla Zachy, který se zranil, a aby toho nebylo málo, přišli i o Travise Zajaca, který odstoupil po hitu Andrewa Coppa. Zatím se ale neví, co se Zajacovi stalo.

Po dnešním zápase se New Jersey vydá na čtrnáctidenní trip, na kterém odehraje šest utkání. Šest opravdu velmi těžkých utkání. Bude tak zajímavé sledovat, jak se s tím popere.

„Musíme zapomenout na nezdary a připravit se na to, co nás čeká,“ přidával Kyle Palmieri. „A začneme hned v Nashvillu, kde chceme vyhrát!“

To by se líbilo i Corymu Schneiderovi, který prohrál v deseti utkáních za sebou.

„Snažím se na to nemyslet,“ řekl smutný Cory Schneider. „Cítím se dobře, nemyslím si, že chytám špatně. Musím se ale snažit, aby se nestávalo to, co dnes. Kdy druhý brankář byl prostě lepší než já a díky tomu jeho tým vyhrál.“

Čtěte také

Hráli jsme jako tým s vítěznou mentalitou, chválil Jesper Bratt

Vyšlo to i do třetice, Devils znovu přemohli Flyers, tentokráte v poměru 4:1! Poprvé v sezoně tak bodovali ve čtyřech zápasech za sebou, tři z nich dokonce proti Philadephii vyhráli. Skvělý výkon podal brankář Mackenzie Blackwood, připsal si 31 zákroků! „Odchytal výborný zápas,“ chválí Lindy Ruff. „Bylo tam spousta momentů, kdy nás soupeř zatlačil. Udělali …