Peklo / Binghamton Devils / Binghamton Devils posiluje, do sestavy přichází syn legendy

Binghamton Devils posiluje, do sestavy přichází syn legendy

Nové podpisy nejsou neznámou ani pro juniorku, farma Devils, Binghamton Devils, včera oznámila tři nové posily do sestavy. Na soupisku se dostane pravděpodobně i syn jednoho z nejlepších gólmanů NHL. Ale o tom v našem přehledu.

Posílení na všech frontách

Generální manažer Binghamton Devils, Dan MacKinnon, oznámil příchod dvou útočníků a jednoho gólmana. Jejich kontrakty jsou na jeden rok a hráči mohou hrát pouze v AHL.

Do útoku byl podepsán Travis St. Denis (28), který strávil uplynulé čtyři sezóny v Bridgeport Sound Tigers (AHL). Ve 259 zápasech zaznamenal 65 gólů a 71 asistencí celkem tedy 136 bodů. Před svou profesionální kariérou hrál levý útočník čtyři sezóny na Quinnipiac University, 125 bodů
(60+65) v 162 hrách. St. Denis sloužil jako alternativní kapitán týmu v jeho posledním ročníku za Quinnipiac.

Travis St. Denis

Šestadvacetiletý Danick Martel hrál v sezóně 2019-20 za Syracuse Crunch a Springfield Thunderbirds a v 60 zápasech zaznamenal 39 bodů (20+19). V 263 zápasech AHL za Lehigh Valley, Syracuse a Springfield sesbíralo levé křídlo 160 bodů (88+72). Martel odehrál také 13 zápasů v NHL za Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightning, kde získal dvě asistence.

Danick Martel

Další Brodeur v organizaci

Asi nejzajímavějším příchodem je syn legendárního NHL gólmana. Čtyřiadvacetiletý Jeremy Brodeur, jde ve stopách svého otce a snaží se být jako on. Brodeur zaznamenal v této sezóně jedno čisté konto za Knoxville Ice Bears v Southern Professional Hockey League (SPHL). Během sezóny 2019-20 si zachytal s Peorií (SPHL) a HK Budapešť (Erste Liga). V 60 kariérních zápasech v lize ECHL za Allen Americans a Norfolk Admirals má levoruký gólman 3,48 obdržených gólů na zápas a 90,8 % úspěšnost. Brodeur pomohl v sezóně 2014-15 Oshawě Generals k titulu v OHL a také zisku Memorial Cupu.

Zdroj: Twitter, Binghamtondevils.com

Čtěte také

Generálka na NHL! Na závěr přípravy konfrontace s Islanders

Po první prohře v sezóně, která přišla v MSG proti Rangers, se Devils potkají přesně o čtyřiadvacet hodin později s druhým newyorským celkem – a utkání bude hned připomínat základní část NHL. Očekávají se plné týmy na obou stranách.