Peklo / Soutěže / Pravidla nové Tipovačky (Sezona 2020-21)

Pravidla nové Tipovačky (Sezona 2020-21)

Letošní sezona bude, jak jistě víte, velmi specifická a obzvláštněna několika aspekty. Odehraje se pouze 56 zápasů ve speciálním režimu za přísných hygienických podmínek podle nařízení vlád USA a Kanady, bude se hrát pouze se soupeři divizích a vše se odehraje během čtyř měsíců.

Připravili jsme pro Vás opět plnobarevný rozpis zápasů, kde můžete všechny zápasy Devils sledovat:

Ten je volně ke stažení ZDE.

V každém zápasovém preview, které pro vás připravujeme, jsme na konci článku vždy umožnili našim fanouškům si tipnout výsledek a prvního střelce gólu Devils v zápase. Jinak tomu nebude ani letos.

Tentokrát jsme to pro vás připravili ještě zajímavější a věříme, že se vás zapojí co nejvíce. Nový typ Tipovačky spočívá ve stejném systému jako jsou například „Fantasy drafty“. Do označených polí uvedete své tipy a pokud vámi zvolený hráč v zápase skóruje, přihraje či bude mít největší Icetime (pobyt na ledě), budou se vám počítat body. Každý poslední zápas v měsíci (budete na něj upozorněni) se možnost získání bodů zvyšuje. Všechny poslední zápasy měsíce budou body tedy ztrojnásobeny! Počítají se jen ty tipy, které přijdou před záhájením zápasu (ostatní budou zneplatněny).

Příklad: Tipnete si, že Pavel Zacha v zápase vstřelí gól a nahraje. Další tip bude na Damona Seversona, že bude nejvíce využívaným hráčem zápasu a že Devils prohrají 2:4.
Zápas skutečně skončí 2:4, Pavel Zacha zaznamená asistenci a Damon Severson pobyl na ledě nejvíce času. Z toho plyne, že za správný tip nahravače a přesný výsledek získáváte 3 body (1+2) a icetime Seversona 1 bod. Celkem tedy 4 body. 

Je nutné, aby tipy byly odeslány nejpozději v čas začátku zápasu. Pozdější tipy nebudou akceptovány a tipař dostane za daný zápas 0 bodů.

V letošním ročníku tipovačku ještě vylepšíme a přidáme ještě jeden parametr. Jedná se o styl střely Vámi tipovaného střelce. Budete mít možnost tipovat, jakým způsobem střelec puk usměrní do sítě. Tipovat budete z rolovacího menu, kde budou různé možnosti (vše je opět závislé na oficiálním zápisu ze zápasu na webu NHL.com).

Na konci každého měsíce zveřejníme na Facebookové stránce New Jersey Devils CZ/SK vítěze s největším počtem bodů. Na konci sezóny vyhlásíme celkově 3 nejlepší tipaře a ti budou odměněni jako v minulých letech.

A O CO VLASTNĚ HRAJEME?

První tři nejúspěšnější tipaři budou soupeřit o oficální puk New Jersey Devils, podepsanou fotografii Pavla Zachy, Patrika Eliáše nebo o další sběratelské předměty New Jersey Devils. Navíc připravujeme ještě jedno překvapení.

Průběžné výsledky jsou k nahlédnutí s jednodenním zpožděním na našem webu a to na této stránce.

Přehled získávání bodů:

2 body – přesný výsledek zápasů (přesně tipnutý výsledek na konci zápasu včetně prodloužení či samostatných nájezdů)

1 bod – správně tipnutý střelec (pokud se v zápase tipnutý hráč trefí vícekrát, body se násobí)

1 bod – správně tipnutý nahravač (pokud v zápase tipnutý hráč nahraje vícekrát, body se násobí, počítá se i druhá asistence v zápise)

1 bod – správně tipnutý nejvytíženější hráč (pokud v zápase tipnutý hráč stráví na ledě nejvíce času, závisí na oficiálních údajích po zápase).

1 bod – správně tipnutý způsob vstřelení gólu (styl, jakým se puk dostane do branky u tipovaného hráče, závisí na oficiálních údajích po zápase).

Vyhodnocení:

Pokud by se stalo, že budou mít či více tipařů shodný počet bodů, budou rozhodovat další faktory (viz níže).

– počet celkově získaných bodů
– počet zápasů, ve kterých tipař získal alespoň jeden bod
– počet získaných bodů za posledních 10 zápasů
– počet získaných bodů v posledním měsíci

Letos vám za celou redakci přejeme spoustu zábavy u tipovačky!

Štastný tip!

Pravidla tipovačky jsou platná od 13. 1. 2021 pro sezónu 2021-21 do jejího ukončení.

Upravit

Čtěte také

Jack Hughes: Chci se brzy stát jedním z nejlepších hráčů v lize

V New Jersey se rodí hvězda. Řeč je samozřejmě o jedničce draftu z roku 2019, Jacku Hughesovi. Po nepovedené úvodní sezóně své NHL kariéry vletěl do té současné jako uragán. Ve 13 zápasech nasbíral již 4 branky a sedm asistencí, což je oproti minulému ročníku obrovský rozdíl. Jack Hughes, jednička Draftu 2019 Pocity Jak vnímá svou pozici …