Peklo / Hlavní zprávy / Překvapení pro fanoušky Devils z Česka a Slovenska – Ďábelský pokec!

Překvapení pro fanoušky Devils z Česka a Slovenska – Ďábelský pokec!

Ďáblové, máme tu pro vás překvapení. Jelikož se i nadále snažíme jít s trendy dnešní doby a nabízet vám jakožto fanpage trojnásobného vítěze Stanley Cupu ten nejlepší možný servis, připravili jsme si další novinku – podcasty.

Naše redakce je široká a máme v ní jak české, tak slovenské zastoupení. Pravidelně se snažíme zápasy sledovat, dění okolo týmu máme dokonale zmapované a nejednou jsme nahlédli přímo také do útrob organizace. I proto si myslíme, že vám máme co nabídnout.

Hlavním cílem Ďábelských pokeců bude odpovídat i na vaše dotazy. To bude v podstatě to hlavní! Budeme vždy rádi, když nám napíšete témata, která chcete, abychom probrali. Můžete je psát do zpráv, do komentářů na sociální sítě či kamkoli. Zpětná vazba pro nás bude to nejdůležitější!

Zpočátku, prosíme, omluvte naše technické problémy. Vše se budeme snažit do příště zlepšit a zkvalitnit a věříme, že až bude možné se setkávat osobně, bude vše posunuto ještě na vyšší úroveň. Do budoucna si plánujeme do podcastů zvát také různé hosty, doufejme, že i z řad českých či slovenských hráčů v organizaci, ale to jsou zatím jen plány pro případ, že vás podcasty budou bavit.

První epizoda je taková seznamovací, abyste věděli, kdo všechno k vám bude mluvit. Postupně se vám představují zakladatelé celé fanpage Nieds, Belly a Panny. O sobě něco málo řekne také nejaktivnější člen redakce Honis, slovenský zástupce Frosty a nejnovější člen Jára.

Najdete nás na oblíbených podcastových platformách (např. Spotify), nechybíme ani na Facebooku a na YouTube!

Čtěte také

Devils 2-5 Penguins