Peklo / Preview / Devils čeká home-at-home zápas proti Buffalu

Devils čeká home-at-home zápas proti Buffalu

Na programu máme home-at-home zápas proti Sabres a Devils budou začínat na domácím kluzišti. Dnešní zápas se ponese ve znamení růžové barvy a podpory lidí bojujících s rakovinou.

Devils a Sabres odehráli již 6 zápasů a bilance je pozitivní pro Devils v poměru 3-2-1. Tři zápasy byly odehrány na domácích kluzišti a tři v Buffalu. Obě prohry mají Devil ale z domácího kluziště a dnes si tato série říká o nápravu. Bilance na domácím hřišti je 1-2-0.

Nejproduktivnějšími hráči v sérii mezi Devils a Sabres je na straně Devils Pavel Zacha, který v 6 vzájemných utkáních nastřádal 7 bodů (1+6) a v patách mu je Miles Wood se 4 góly a asistencí. Na straně Buffala je nejproduktivnějších hned 5 hráčů a všichni s 5 body – Sam Reinhart (3+2), Victor Olofsson (2+3), Rasmus Dahlin (1+4) a dokonce i Taylor Hall (0+5).

Postavení dnešních soupeřů

Aktuality z kabin

 • Svůj debut by si měl dnes odbýt Tyce Thompson.
 • Ryan Murray v posledních 3 zápasech asistoval u 6 branek!
 • Jesper Bratt nasbíral v posledních 11 zápasech 9 bodů (3+9).
 • Kyle Palmieri je mezi zdravými náhradníky a očekáváme jeho výměnu. Mezi healthy scratch byl zařazen také buffalský Taylor Hall.
 • Linus Ullmark má proti Devils letos skvělou statistiku 3-0-0.
 • zranění Devils: Bastian (dolní část těla), Hischier (sinus)
 • zranění Sabres: Borgen (předloktí), Cozens (horní část těla), Eichel (krk), Girgensons (stehenní sval), Hutton (dolní část těla), Lazar (dolní část těla), McCabe (koleno)

Předpokládané sestavy

Devils: Blackwood (Wedgewood) – Kulikov, Subban, Murray, Severson, Smith, Vatanen – Kuokkanen, Hughes, Sharangovich – Johnsson, Zajac, Merkley – Wood, Zacha, Bratt – Maltsev, McLeod, Boqvist

Sabres: Ullmark (Tokarski) – Bryson, Ristolainen, Dahlin, Jokiharju, Miller, Montour – Hall, Mittelstadt, Thompson – Olofsson, Reinhart, Ruotsalainen – Skinner, Sheahan, Asplund – Rieder, Eakin, Fogarty

Tipovačka 37


  ----------------------------------------

  ----------------------------------------

  ----------------------------------------

  ----------------------------------------

  ----------------------------------------

  ----------------------------------------

  Průběžné pořadí Tipovačky naleznete ZDE.
  Kompletní pravidla naší Tipovačky naleznete ZDE.

  Čtěte také

  Devils 2-5 Penguins