Peklo / Ohlasy / Žena mi řekla, že bych mohl dát tři góly, škoda, smál se Šarangovič

Žena mi řekla, že bych mohl dát tři góly, škoda, smál se Šarangovič

Devils podruhé za sebou vyzráli na Philadelphii, v noci ze čtvrtka na pátek ji porazili 5:3! Jegor Šarangovič byl hlavní hvězdou zápasu, dal dvě branky a ve třetí třetině ještě trefil tyčku.

„Moje žena mi řekla, že bych mohl dát tři góly, tak jsem se pokusil dát tři góly. Škoda, že to nevyšlo, musím dávat víc gólů,“ usmíval se běloruský forvard po zápase.

Ve třech posledních zápasech šli Devils vždy do vedení v první třetině. Příjemná změna. „Dokázali jsme si vytvořit potřebný tlak. To nám dalo možnosti vybojovat přesilové hry a využít je. To byl ten největší rozdíl,“ všiml si trenér Lindy Ruff. „Byla to opravdu povedená první třetině. Dařily se ty přesilovky, vybudovali jsme si tím sebevědomí a pak už se nám hrálo dobře,“ doplnil kouč.

„Kluci odvedli dobrou práci,“ pokračoval ve chválení. „Ani jsme soupeři nenabídli moc šancí. Vyvíjeli jsme tlak na puk v době, kdy to bylo potřeba. Když se k němu pak dostal soupeř, výborně jsme tu obránili,“ těšilo Ruffa.

Debut v NHL si odbyl obránce Kevin Bahl! „Byl jsem z toho nadšený,“ řekl. „Před zápasem jsem se samozřejmě snažil krotit své emoce. Mluvil jsem sám na sebe, abych byl více v klidu, protože až příliš adrenalinu by uškodilo. Jsem rád, že jsme vyhráli, při mém debutu jde pro mě o velkou věc,“ potěšilo urostlého beka.

„Kevin podal dobrý výkon. Odehrál velmi dobré první utkání v NHL,“ řekl k němu trenér Lindy Ruff. „Nevypadal nervózně, zvládl všechny situace. Opravdu dobrý první zápas!“ doplnil chválu.

Čtěte také

GAME 53