Peklo / New Jersey Devils / V posledním zápase přivítají Devils ve Filadelfii

V posledním zápase přivítají Devils ve Filadelfii

A je to tady. Poslední zápas sezony 2020-21 je před námi a Ďáblům nezbývá nic jiného, než se rozloučit s letošním ročníkem skvělým výkonem. v cestě jim bude stát tým Philadelphia Flyers. Zápas začíná od 1:00 SEČ.

Flyers měli v letošním ročníku podobný příběh jako Devils. Hodně zranění, poté je zasáhla i tíživá situace v brankovišti. Měli dobře vykročeno do bojů o play off, ale bohužel od března se jim moc nedařilo a skončili ve skupině na místě, které postup do vyřazovacích bojů neumožňují.

Borci v černooranžovvch dresech momentálně okupují šesté místo Východní divize, 11 bodů před Ďábly. Ve vzájemných utkáních tuto sezonu je to vyrovnané, Devils vedou 4-3 na zápasy. Dokáží se Newarští poprat o poslední výhru v tomto ročníku?

Nejproduktivnějším hráčem Flyers je český rodák Jakub Voráček (9+34), v závěsu pak James van Riemsdyk (16+26) a kapitán Claude Giroux (16+25). Nejlepším střelcem s 18 brankami je loňský nováček Joel Farabee (18+18).

Mezi tyčemi se v letošním ročníku vystřídali celkem 4 gólmani. Brian Elliott (častý protivník Devils), Carter Hart a Alex Lyon. Z farmy byl povolán Felix Sandström, ale ten v nejvyšší lize zatím nenastoupil. Ani jeden z gólmanů, kteří nastoupili se nikdo z nich nedostal k hranici 90% úspěšnosti.

Novinky z kabiny Devils

 • Mackenzie Blackwood dnes nenastoupí, dostal od klubu volno
 • Dnes v brance Scott Wedgewood, Aaron Dell jako náhradník
 • Ty Smith se do sestavy nevrátí, jeho zdravotní stav to nedovoluje.
 • P. K. Subban na svém Twitterovém účtu oznámil, že již do této sezony nenastoupí, důvodem je jeho rekonvalescence po Covidu
 • Žádné změny v hráčské sestavě od posledního zápasu

Předpokládané sestavy:

Devils: Wedgwood (Dell) – Murray, Severson, Butcher, Siegenthaler, Bahl, Tennyson – Kuokkanen, Hughes, Šarangovič – Zacha, Hischier, Bratt – Wood, McLeod, Bastian – Foote, Boqvist, Johnsson

Flyers: Lyon (Elliott) – Provorov, Sanheim, Myers, Morin, Braun, York – Konecny, Couturier, Giroux – Voráček, Hayes, Farabee – Aube-Kubel, Laughton, van Riemsdyk – Allison, Patrick, Lindblom.

Tipovačka


  ----------------------------------------

  ----------------------------------------

  ----------------------------------------

  ----------------------------------------

  ----------------------------------------

  ----------------------------------------


  Průběžné pořadí Tipovačky naleznete ZDE.
  Kompletní pravidla naší Tipovačky naleznete ZDE.

  Čtěte také

  LOSOVÁNÍ JIŽ DNES V NOCI

  V noci na středu, 3. června 2021, se v New Jersey uskuteční NHL loterie, která určí konečné pořadí pro letošní Draft.  Devils mají 10,3 procentuální šanci na první volbu, stejnou šanci má i nově vstupující tým do NHL, Seattle. Lépe jsou na tom Buffalo (16.6%) a Anaheim (12.1%).  To, jak se ďáblové umístí, má několik …