Peklo / Hráči / Subban je ve finální nominaci na King Clancy Memorial Trophy

Subban je ve finální nominaci na King Clancy Memorial Trophy

Jde o ocenění, které dostane muž, jenž nejlépe ilustruje vůdčí vlastnosti na ledě i mimo něj a kdo významně přispěl humanitární pomoci ve své komunitě. Mimo Subbana byl nominován brankář Nashvillu Pekka Rinne či bývalý hráč Devils Kurtis Gabriel.

Subban se letos významně podílel během pandemie koronaviru, kdy jeho program Blueline Buddies nabral další zdravotní pracovníky, jenž byli v takzvané první linii. V této sezóně program ocenil zdravotní pracovníky i lidi zodpovědné za výchovu mládeže v New Jersey.

Vítěz ocenění obdrží dar ve výši 25 000 amerických dolarů ve prospěch své charity anebo charit podle svého výběru. Každý, kdo postoupí do finále, obdrží dar ve výši 5 000 amerických dolarů ve prospěch charity nebo charity podle svého výběru.

Subban se dostal do finální trojice již v roce 2020, ale zvítězil obránce Minnesoty Matt Dumba. Zkušený obránce by byl prvním hráčem v historii New Jersey Devils, který by tuto cenu od založení v roce 1988 získal.

Čtěte také

LOSOVÁNÍ JIŽ DNES V NOCI

V noci na středu, 3. června 2021, se v New Jersey uskuteční NHL loterie, která určí konečné pořadí pro letošní Draft.  Devils mají 10,3 procentuální šanci na první volbu, stejnou šanci má i nově vstupující tým do NHL, Seattle. Lépe jsou na tom Buffalo (16.6%) a Anaheim (12.1%).  To, jak se ďáblové umístí, má několik …