Peklo / Hlavní zprávy / Luke Hughes: Jack to v New Jersey miluje, bylo by skvělé zahrát si s ním.
Luke Hughes

Luke Hughes: Jack to v New Jersey miluje, bylo by skvělé zahrát si s ním.

Před nadcházejícím draftem probíhají hovory s hráči, kteří by měli být draftováni na prvních místech nadcházejícího výběru nováčků. V úterý odpoledne amerického času byl zpovídán i Luke Hughes, mimo jiné bratr Jacka, který září v dresu Devils.

Ještě před Lukem Hughesem přišla řada na švédského talenta Williama Eklunda, který je stejný ročník jako Alexandr Holtz. Oba hráči se tak znají z mládežnických reprezentací. “Bylo by skvělé zahrát si s Alexem. Zahrát si s ním v NHL je velký sen,” pronesl útočník, který letos zaznamenal 23 kanadských bodů v nejvyšší švédské lize.

Poté už přišel na řadu právě Hughes, jehož oba bratři hrají v NHL. Quinn září v obraně Canucks, Jack zase v útoku New Jersey. “Bylo by naprosto neuvěřitelné jít k Devils, brácha mě tam opravdu chce,” pronesl Luke Hughes, Devils mají čtvrtou volbu v prvním kole. “Jack to miluje v New Jersey,” dodával nejmladší z bratrů Hughesových.

Talentovaný obránce byl následně i dotázán na otázku, kdo z bratrů je lepší. Luke se zachoval jako dobrý bratr a odpověděl: To není vůbec férová otázka. Luke Hughes je stále sedmnáctiletý talentovaný obránce, nejčastěji jej experti tipují na čtvrté až páté místo v draftu.

Čtěte také

Generálka na NHL! Na závěr přípravy konfrontace s Islanders

Po první prohře v sezóně, která přišla v MSG proti Rangers, se Devils potkají přesně o čtyřiadvacet hodin později s druhým newyorským celkem – a utkání bude hned připomínat základní část NHL. Očekávají se plné týmy na obou stranách.